pielgrzymka do medjugorie wrocław

Wyjazd
do Medjugorie

Miejsca modlitwy i nawróceń wielu osób. Bardzo serdecznie zapraszam do zapoznaniem się z planem wyjazdu.

Cena wyjazdu 650 zł i  185 euro.

W cenie wyjazdu: ubezpieczenie,  przejazd, poczęstunek w drodze, wyżywienie, nocleg, bal sylwestrowy.

Nocleg w pensjonacie, pokoje dwu i trzyosobowe, z łazienką, ogrzewane.

Wyżywienie -śniadania i obiadokolacje. Pensjonat posiada swobodny dostęp do Wi-Fi, aneks kuchenny dla gości, ogród, taras zamknięty.

Plan wyjazdu

Dzień I- wspólna msza święta. Dokładna godzina mszy świętej będzie podana tydzień przed wyjazdem.

Wyjazd – po mszy św. pakowanie bagaży. Przejazd autokarem do Medjugorje, modlitwa w drodze, zapoznanie się- pogodny wieczorek, przedstawienie informacji o Medjugorje oraz przybliżenie niektórych punktów programu.

Dzień II -Przyjazd od Medjugorje

Wspólna obiadokolacja, uczestnictwo w programie wieczornym w kościele św. Jakuba bądź w sali Jana Pawła II obok kościoła.

Po programie wieczornym oprowadzenie po terenie wokół kościoła, odwiedzenie grobu świętej pamięci Ojca Slavko Barbarića.

W Sylwestra-  wieczorna msza święta, podziękowanie za miniony rok. Wspólna zabawa Sylwestrowa w sali w Pensjonacie, uroczysta kolacja.

Szczegółowe punkty programu będą podawane Państwu wieczorem danego dnia na dzień następny. Program będzie do Państwa wgłądu na tablicy informacyjnej w Pensjonacie.

W punktach programu: wspólna modlitwa na Górze Podbrdo- miejsce objawień Matki Bożej; wspólne rozważanie Drogi Krzyżowej na górze Krizevac spotkanie z proboszczem parafii w Medjugorje; świadectwo Nancy i Patryka-małżeństwa, które nawróciło się w Medjugorje; odwiedzenie Wspólnoty Błogosławieństw-konferencja i akt oddania się Niepokalanemu Sercu Maryi; Wspólnota Cenacolo– odwiedzenie wspólnoty, świadectwa osób, należących do Wspólnoty, odwiedzenie Tihaljiny– wspólna msza św. przy figurze Matki Bożej Królowej Pokoju-możliwość przyjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego; świadectwa osób, które nawróciły się w Medjugorje, możliwość skorzystania ze spowiedzi w języku polskim, uczestnictwo w programie wieczornym-program modlitewny organizowany i prowadzony przez Ojców Franciszkanów w kościełe pod wezwaniem św. Jakuba w Medjugorje, uczestnictwo w Jaselkach(przygotowane przez Wspolnote Cenacolo), odwiedzenie miejscowosci Surmanci-Ikona Jezusa Milosierdnego.

Nie ponosimy odpowiedzialności za punkty programu, które nie zostaną zrealizowane z przyczyn od nas niezależnych. Program może zostać zmodyfikowany w zależności od Państwa potrzeb.

Zainteresował Cię ten wyjazd ?
Zadzwoń teraz!

Znajdziesz nas na:

FacebookInstagram

Kontakt

Scroll Up