pielgrzymka do medjugorie wrocław

Wyjazd
do Medjugorie z Wrocławia( Zielona Góra, Nowa Sól, Legnica, Lubin, Wołów, Kłodzko, Bardo).

Możemy zorganizować pielgrzymkę z dowolnego miejsca w Polsce- zadzwoń!

Możemy zabrać Cię po drodze- zapytaj!

Miejsca modlitwy i nawróceń wielu osób. Bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z planem wyjazdu.

Cena wyjazdu: 750 zł i  270 euro. W cenie wyjazdu: ubezpieczenie, przejazd, poczęstunek w drodze, wyżywienie, jednodniowy pobyt nad Adriatykiem, nocleg. 

 

Nocleg w pensjonacie w bliskiej odległości od kościoła. Pokoje dwu i trzyosobowe z łazienką, wyposażone w klimatyzację. Pensjonat posiada swobodny odstęp do Wi-Fi, taras i ogród dostępny dla pielgrzymów.

Wyżywienie -śniadania i obiadokolacje.

Plan pielgrzymki

Dzień I- wspólna msza święta, pakowanie bagaży.

Wyjazd –  Przejazd autokarem do Medjugorje, modlitwa w drodze, zapoznanie się, przedstawienie informacji o Medjugorje oraz przybliżenie niektórych punktów programu, wspólna modlitwa.

Dzień II -Przyjazd do Medjugorje.

Wspólna obiadokolacja, uczestnictwo w programie wieczornym na placu przed kościołem Św. Jakuba w Medjugorje.

Po programie wieczornym oprowadzenie po terenie wokół kościoła, odwiedzenie grobu świętej pamięci Ojca Slavko Barbarića.

Uwaga: podczas Festiwalu cały program  jest organizowany  przez parafie Św. Jakuba. Wszystkie spotkania, modlitwy i świadectwa odbywają się na placu przed kościołem. Program będzie  podany do Państwa dyspozycji przed wyjazdem.

Szczegółowe punkty programu będą podawane Państwu wieczorem danego dnia na dzień następny. Program będzie do Państwa wglądu na tablicy informacyjnej w Pensjonacie.

W punktach programu między innymi: wspólna modlitwa na Górze Podbrdo– miejscu objawień Matki Bożej; odprawienie Drogi Krzyżowej-na górze Krizevac; msza św. na Krizevacu na zakończenie festiwalu, spotkanie i konferencja proboszcza parafii w Medjugorje; świadectwa osób, które nawróciły się w Medjugorje; odwiedzenie Wspólnoty Błogosławieństw-konferencja i akt oddania się Niepokalanemu Sercu Maryi; Wspólnota Cenacolo-  świadectwa osób,należących do Wspólnoty, odwiedzenie Tihaljiny– wspólna msza św. przy figurze Matki Bożej Królowej Pokoju, możliwość skorzystania ze spowiedzi w języku polskim, uczestnictwo w programie wieczornym-program modlitewny organizowany i prowadzony przez Ojców Franciszkanów na placu przed kościołem św. Jakuba w Medjugorje. Wieczorny program modlitewny podczas Festiwalu jest ubogacony pięknym śpiewem chóru, modlitwą, homiliami i konferencjami kapłanów z całego świata.

Cały program festiwalowy odbywa się na placu przed kościołem Św. Jakuba.  Jest prowadzony w formie rekolekcji, program na dany dzień składa  się z dwóch części-porannej i popołudniowej. Rano jest wspólna modlitwa, katecheza, świadectwa, popołudniu świadectwa, spotkania ze wspólnotą, msza święta, śpiewy, modlitwa, spotkania pielgrzymów z całego świata.

Na festiwalu nie ma ograniczeń wiekowych!

 

*Nie ponosimy odpowiedzialności za punkty programu, które nie zostaną zrealizowane z przyczyn od nas niezależnych. Niektóre punkty programu mogą zostać zmienione w zależności od Państwa potrzeb.

 

* Nie zwiedzamy Medjugorje! Zależy nam na duchowym przeżywaniu tego czasu. Jesteśmy wszędzie, gdzie warto być.  Pielgrzymka ma charakter rekolekcyjno-modlitewny i pielgrzymom zawsze towarzyszy kapłan. Nie zabraknie czasu również na indywidualną modlitwę, odpoczynek, zapoznawanie się.

 

Zainteresował Cię ten wyjazd ?
Zadzwoń teraz!

Znajdziesz nas na:

FacebookInstagram

Kontakt

Scroll Up