pielgrzymka do medjugorie wrocław

Wyjazd
do Medjugorie

Miejsca modlitwy i nawróceń wielu osób. Bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z planem wyjazdu.

Cena wyjazdu: 750 zł i  270 euro. W cenie wyjazdu: ubezpieczenie, przejazd, poczęstunek w drodze, wyżywienie, jednodniowy pobyt nad Adriatykiem-Makarska, nocleg. 

Dodatkowo płatne-  Wyjazd na basen otwarty  w Medjugorje, zwiedzanie-Wodospady Kravica, Dojazd do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia-Surmancja.

Nocleg w pensjonacie, pokoje dwu i trzyosobowe, z łazienką, wyposażone w klimatyzację. Pensjonat posiada swobodny odstęp do Wi-Fi, taras i ogród dostępny dla pielgrzymów.

Wyżywienie -śniadania i obiadokolacje.

Plan wyjazdu

Dzień I- wspólna msza święta w kościele Św.Wawrzyńca ul.Bujwida 51.

Wyjazd – po mszy św. pakowanie bagaży. Przejazd autokarem do Medjugorje, modlitwa w drodze, zapoznanie się, pogodny wieczorek, przedstawienie informacji o Medjugorje oraz przybliżenie niektórych punktów programu.

Dzień II -Przyjazd od Medjugorje.

Wspólna obiadokolacja, uczestnictwo w programie wieczornym na placu przed kościołem Św. Jakuba w Medjugorje.

Po programie wieczornym oprowadzenie po terenie wokół kościoła, odwiedzenie grobu świętej pamięci Ojca Slavko Barbarića.

Uwaga: podczas Festiwalu cały program pielgrzymki jest tworzony przez parafie.Wszystkie spotkania, modlitwy i świadectwa odbywają się na placu przed kościołem. Program będzie umieszczony na stronie parafii oraz podany do Państwa dyspozycji przed wyjazdem.

Szczegółowe punkty programu będą podawane Państwu wieczorem danego dnia na dzień następny. Program będzie do Państwa wglądu na tablicy informacyjnej w Pensjonacie.

W punktach programu: wspólna modlitwa na Górze Podbrdo– miejscu objawień Matki Bożej; odprawienie Drogi Krzyżowej-na górze Krizevac; msza św. na Krizevacu na zakończenie festiwalu, spotkanie i konferencja proboszcza parafii w Medjugorje o.Marinko; świadectwa osób, które nawróciły się w Medjugorje; odwiedzenie Wspólnoty Błogosławieństw-konferencja i akt oddania się Niepokalanemu Sercu Maryi; Wspólnota Cenacolo-  świadectwa osób,należących do Wspólnoty, odwiedzenie Tihaljiny– wspólna msza św. przy figurze Matki Bożej Królowej Pokoju, możliwość skorzystania ze spowiedzi w języku polskim, uczestnictwo w programie wieczornym-program modlitewny organizowany i prowadzony przez Ojców Franciszkanów na placu przed kościołem św. Jakuba w Medjugorje.

Cały program festiwalowy odbywa się na placu przed kościołem Św. Jakuba.  Jest prowadzony w formie rekolekcji, składa się z dwóch części-porannej i popołudniowej. Rano jest wspólna modlitwa, katecheza, świadectwa, popołudniu świadectwa, spotkania ze wspólnotą, msza święta, śpiewy, modlitwa,spotkania pielgrzymów z całego świata.

Co ważne 🙂  na festiwalu nie ma ograniczeń wiekowych. 🙂

 

Nie ponosimy odpowiedzialności za punkty programu, które nie zostaną zrealizowane z przyczyn od nas niezależnych. Niektóre punkty programu mogą zostać zmienione w zależności od Państwa potrzeb.

Zainteresował Cię ten wyjazd ?
Zadzwoń teraz!

Znajdziesz nas na:

FacebookInstagram

Kontakt

Scroll Up