pielgrzymka do medjugorie wrocław

Wyjazd
do Medjugorie

Miejsca modlitwy i nawróceń wielu osób. Bardzo serdecznie zapraszam do zapoznaniem się z planem wyjazdu.

Cena 750 zł i 260 euro . W cenie wyjazdu–  przejazd, nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie, poczęstunek w drodze, dwudniowy pobyt nad morzem Gradac-Chorwacja.

Dodatkowo płatne: pobyt nad wodospadami Kravica-5 euro, pobyt na otwartym basenie w Medjugorje- dodatkowo płatne  5,50 euro, przejazd do Surmancji (bośniackie Sanktuarium Miłosierdzia Bożego) 4 euro.

Wyżywienie– śniadanie i obiadokolacja.

Medjugorje Pensjonat IOS– pokoje dwu i trzyosobowe z klimatyzacją, dostęp do Wi-Fi, aneks kuchenny, ogród, duży taras.

Wyżywienie-śniadanie i obiadokolacja.

 

 

Plan wyjazdu

Dzień I- wspólna msza święta w kościele Św. Wawrzyńca ul. Bujwida 51. DOkładna godzina mszy św. będzie podana tydzień przed wyjazdem.

Wyjazd – po mszy św; pakowanie bagaży. Przejazd autokarem do Medjugorje, modlitwa w drodze, zapoznanie się, pogodny wieczorek, przedstawienie informacji o Medjugorje oraz przybliżenie niektórych punktów programu.

Dzień II -Przyjazd do Medjugorje. Zakwaterowanie, obiadokolacja, uczestnictwo w programie wieczornym na placu przy kościele Św. Jakuba. Oprowadzenie wokół kościoła, odwiedzenie grobu świętej pamięci o. Slavko Barbarica…

 

Pobyt w hotelu Sunce – Gradac- Chorwacja, wspólne msze święte, odpoczynek, plażowanie, dostęp do basenu otwartego przy hotelu. 

 

Szczegółowe punkty programu w Medjugorje  będą podawane Państwu wieczorem danego dnia na dzień następny. Aktualny  program będzie do Państwa wglądu na tablicy informacyjnej w Pensjonacie.

W punktach programu między innymi: wspólna modlitwa na Górze Podbrdo– miejsce objawień Matki Bożej; rozważanie  Drogi Krzyżowej– na górze Krizevac;  spotkanie z   proboszczem parafii w Medjugorje o.Marinko; świadectwo Nancy i Patryka-małżeństwa, które nawróciły się w Medjugorje; odwiedzenie Wspólnoty Błogosławieństw-konferencja i akt oddania się Niepokalanemu Sercu Maryi; Wspólnota Cenacolo- odwiedzenie wspólnoty, świadectwa osób, należących do Wspólnoty, odwiedzenie Tihaljiny– wspólna msza św. przy figurze Matki Bożej Królowej Pokoju-możliwość przyjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego; świadectwa osób, które nawróciły się w Medjugorje, możliwość skorzystania ze spowiedzi w języku polskim, uczestnictwo w programie wieczornym-program modlitewny organizowany i prowadzony przez Ojców Franciszkanów na placu przed kościołem św.Jakuba w Medjugorje.

Nie ponosimy odpowiedzialności za punkty programu, które nie zostaną zrealizowane z przyczyn od nas niezależnych. Program może być zmodyfikowany w zależności od Państwa potrzeb.

Zainteresował Cię ten wyjazd ?
Zadzwoń teraz!

Znajdziesz nas na:

FacebookInstagram

Kontakt

Scroll Up