Pielgrzymka
do Medjugorie z Wrocławia ( Zielona Góra, Nowa Sól, Głogów, Legnica, Wołów, Lubin, Kłodzko, Bardo ).

Organizujemy pielgrzymki z każdego miejsca w Polsce- zadzwoń.  

Możemy zabrać Cię po drodze- zapytaj.

Zapraszamy na niezapomniane duchowe przeżycia. 

Cena wyjazdu 850 zł i  250 euro.  W cenie wyjazdu: ubezpieczenie,  przejazd, poczęstunek w drodze, wyżywienie, jednodniowy pobyt nad Adriatykiem, nocleg.

Nocleg w Medjugorje- pokoje dwu i trzyosobowe z łazienką, wyposażone w klimatyzację, pensjonat posiada dostęp do Wi-Fi, aneks kuchenny, taras, w bliskiej odległości od kościoła.

Wyżywienie -śniadanie i obiadokolacje.

Plan pielgrzymki

 

Dzień I- wspólna msza święta, pakowanie bagaży, wyjazd

WyjazdPrzejazd autokarem do Medjugorje, modlitwa w drodze, zapoznanie się, przedstawienie informacji o Medjugorje oraz przybliżenie niektórych punktów programu.

Dzień II -Przyjazd do Medjugorje

Wspólna obiadokolacja, uczestnictwo w programie wieczornym na placu przed kościołem Św. Jakuba w Medjugorje.

Po programie wieczornym oprowadzenie po terenie wokół kościoła, odwiedzenie grobu świętej pamięci Ojca Slavko Barbarića

Szczegółowe punkty programu będą podawane Państwu wieczorem danego dnia na dzień następny. Program będzie do Państwa wgłądu na tablicy informacyjnej w Pensjonacie.

W punktach programu: wspólna modlitwa na Górze Podbrdo– miejscu objawień Matki Bożej; rozważanie Drogi Krzyżowej-na górze Krizevac;  spotkanie z Ojcem proboszczem  parafii w Medjugorje; świadectwo Nancy i Patryka-małżeństwa, które nawróciło się w Medjugorje; odwiedzenie Wspólnoty Błogosławieństw-konferencja i akt oddania się Niepokalanemu Sercu Maryi; Wspólnota Cenacolo– odwiedzenie wspólnoty, świadectwa osób, należących do Wspólnoty, odwiedzenie Tihaljiny– wspólna msza św. przy figurze Matki Bożej Królowej Pokoju-możliwość przyjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego; świadectwa osób, które nawróciły się w Medjugorje, możliwość skorzystania ze spowiedzi w języku polskim, uczestnictwo w programie wieczornym-program modlitewny organizowany i prowadzony przez Ojców Franciszkanów na placu przed kościołem św. Jakuba w Medjugorje.

 

Rekreacja/odpoczynek – jednodniowy pobyt nad morzem Gradac, wodospady Koćusa

* Nie ponosimy odpowiedzialności za punkty programu, które nie zostaną zrealizowane z przyczyn od nas niezależnych. Program może ulec zmianie w zależności od Państwa potrzeb.

* Nie zwiedzamy Medjugorje! Zależy nam na DUCHOWYM PRZEŻYWANIU tego czasu.  Pobyt w Medjugorje traktujemy jako pielgrzymkę o charakterze modlitewno-rekolekcyjnym. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie warto być. Nie zabraknie również czasu na indywidualną modlitwę, poznawanie się i odpoczynek. Pielgrzymce zawsze towarzyszy kapłan.

Pielgrzymka do Medjugorie Wrocław
Zainteresował Cię ten wyjazd ?

Zadzwoń teraz!
pielgrzymka do medjugorie wrocław

Znajdziesz nas na:

FacebookInstagram

Kontakt

Scroll Up