Wyjazd
do Medjugorie

Zapraszamy na niezapomniane duchowe przeżycia.

Cena wyjazdu 550 zł i  180 euro, plus 60 zł wykonanie testu w dniu wyjazdu . W cenie wyjazdu: ubezpieczenie, wykonanie testu na Covid 19, przejazd, poczęstunek w drodze, wyżywienie, jednodniowy pobyt nad Adriatykiem-Makarska, nocleg. Wyjazd na wodospady dodatkowo płatne- 5 euro. Wyjazd na basen otwarty  w Medjugorje- 5.50 euro.

Nocleg w pensjonacie IOS w Medjugorje- pokoje dwu i trzyosobowe, z łazienką, wyposażone w klimatyzację.

Wyżywienie -śniadanie i obiadokolacje. Pensjonat posiada dostęp do Wi-Fi, aneks kuchenny, ogród, taras.

Plan wyjazdu

Dzień I- wspólna msza święta w kościele Św.Wawrzyńca ul.Bujwida 51 o 15.00

Wyjazd – po mszy św; pakowanie bagaży o 16.00. Przejazd autokarem do Medjugorje, modlitwa w drodze, zapoznanie się, pogodny wieczorek, przedstawienie informacji o Medjugorje oraz przybliżenie niektórych punktów programu.

Dzień II -Przyjazd do Medjugorje około 12.00

Wspólna obiadokolacja, uczestnictwo w programie wieczornym na placu przed kościołem Św. Jakuba w Medjugorje.

Po programie wieczornym oprowadzenie po terenie wokół kościoła, odwiedzenie grobu świętej pamięci Ojca Slavko Barbarića

Szczegółowe punkty programu będą podawane Państwu wieczorem danego dnia na dzień następny. Program będzie do Państwa wgłądu na tablicy informacyjnej w Pensjoncie.

W punktach programu: wspólna modlitwa na Górze Podbrdo– miejscu objawień Matki Bożej; rozważanie Drogi Krzyżowej-na górze Krizevac;  spotkanie i konferencja proboszcza parafii w Medjugorje o.Marinko; świadectwo Nancy i Patryka-małżeństwa, które nawróciło się w Medjugorje; odwiedzenie Wspólnoty Błogosławieństw-konferencja i akt oddania się Niepokalanemu Sercu Maryi; Wspólnota Cenacolo– odwiedzenie wspólnoty, świadectwa osób,należących do Wspólnoty, odwiedzenie Tihaljiny– wspólna msza św. przy figurze Matki Bożej Królowej Pokoju-możliwość przyjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego; świadectwa osób, które nawróciły się w Medjugorje, możliwość skorzystania ze spowiedzi w języku polskim, uczestnictwo w programie wieczornym-program modlitewny organizowany i prowadzony przez Ojców Franciszkanów na placu przed kościołem św.Jakuba w Medjugorje.

Nie ponosimy odpowiedzialności za punkty programu, które nie zostaną zrealizowane z przyczyn od nas niezależnych. Program może ulec zmianie w zależności od Państwa potrzeb.

Zainteresował Cię ten wyjazd ?
Zadzwoń teraz!

Śledź nas na: Facebook

Kontakt

Scroll Up