Wyjazd
do Medjugorie z Wrocławia

Zapraszamy na niezapomniane duchowe przeżycia.

Cena wyjazdu 600 zł i  200 euro.  W cenie wyjazdu: ubezpieczenie,  przejazd, poczęstunek w drodze, wyżywienie, jednodniowy pobyt nad Adriatykiem-Makarska, nocleg.

Dodatkowo płatne- wyjazd na wodospady Kravica (dla chętnych), basen otwarty  w Medjugorje, przejazd do Surmancji (bośniackie Sanktuarium Miłosierdzia Bożego) .

Nocleg w pensjonacie IOS w Medjugorje- pokoje dwu i trzyosobowe z łazienką, wyposażone w klimatyzację, pensjonat posiada dostęp do Wi-Fi, aneks kuchenny, ogród, taras. 

Wyżywienie -śniadanie i obiadokolacje.

Plan wyjazdu

Dzień I- wspólna msza święta w kościele Św.Wawrzyńca Wrocław ul.Bujwida 51. Dokładna godzina mszy świętej będzie podana tydzień przed wyjazdem.

Wyjazd – po mszy św, pakowanie bagaży. Przejazd autokarem do Medjugorje, modlitwa w drodze, zapoznanie się, pogodny wieczorek, przedstawienie informacji o Medjugorje oraz przybliżenie niektórych punktów programu.

Dzień II -Przyjazd do Medjugorje

Wspólna obiadokolacja, uczestnictwo w programie wieczornym na placu przed kościołem Św. Jakuba w Medjugorje.

Po programie wieczornym oprowadzenie po terenie wokół kościoła, odwiedzenie grobu świętej pamięci Ojca Slavko Barbarića

Szczegółowe punkty programu będą podawane Państwu wieczorem danego dnia na dzień następny. Program będzie do Państwa wgłądu na tablicy informacyjnej w Pensjonacie.

W punktach programu: wspólna modlitwa na Górze Podbrdo– miejscu objawień Matki Bożej; rozważanie Drogi Krzyżowej-na górze Krizevac;  spotkanie z Ojcem proboszczem  parafii w Medjugorje o. Marinko; świadectwo Nancy i Patryka-małżeństwa, które nawróciło się w Medjugorje; odwiedzenie Wspólnoty Błogosławieństw-konferencja i akt oddania się Niepokalanemu Sercu Maryi; Wspólnota Cenacolo– odwiedzenie wspólnoty, świadectwa osób, należących do Wspólnoty, odwiedzenie Tihaljiny– wspólna msza św. przy figurze Matki Bożej Królowej Pokoju-możliwość przyjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego; świadectwa osób, które nawróciły się w Medjugorje, możliwość skorzystania ze spowiedzi w języku polskim, uczestnictwo w programie wieczornym-program modlitewny organizowany i prowadzony przez Ojców Franciszkanów na placu przed kościołem św. Jakuba w Medjugorje.

Nie ponosimy odpowiedzialności za punkty programu, które nie zostaną zrealizowane z przyczyn od nas niezależnych. Program może ulec zmianie w zależności od Państwa potrzeb.

Pielgrzymka do Medjugorie Wrocław
Zainteresował Cię ten wyjazd ?

Zadzwoń teraz!
pielgrzymka do medjugorie wrocław

Znajdziesz nas na:

FacebookInstagram

Kontakt

Scroll Up